oferta
Projektowanie stron, portali i serwisów internetowych Aplikacje internetowe Sklep internetowy
Systemy zarządzania treścią Technologia Flash Doradztwo w zakresie strategii - internetowych kampanii reklamowych
Identyfikacja wizualna Pozycjonowanie stron internetowych Programy lojalnościowe
Prezentacje multimedialne on-line i na nośnikach danych Design - projekty graficzne i produkcja materiałów reklamowych Hosting
Projektowanie i zarządzanie bazami danych Fotografia reklamowa Postprodukcja i retusz zdjęć
Help desk Copywriting Szkolenia

Każdego klienta traktujemy indywidualnie zapewniając rozwiązania niebanalne i jedyne w swoim rodzaju. Oferujemy kompleksową obsługę, bez konieczności korzystania z usług kooperantów. Dzięki innowacyjnym projektom i sprawdzonym rozwiązaniom pomagamy naszym Klientom zdobyć przewagę nad konkurencją.

Kreowanie marki w Internecie, to proces wymagający skutecznej strategii. Jeśli chcesz na płaszczyźnie wirtualnej odnieść sukces, skontaktuj się z nami. Przedstawimy korzystną ofertę, która na pewno Cię zainteresuje.

Aby sprostać oczekiwaniom dynamicznie rozwijającej się branży multimedialnej, ciągle poszerzamy swoja ofertę.

Obecnie oferujemy:

Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam zagwarantować projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie. Oferujemy wszelką pomoc przy marketingu internetowym szerokiej grupie klientów.

Specjalizujemy się w budowaniu i wdrażaniu aplikacji i serwisów internetowych. Swoim klientom zapewniamy kompleksowe rozwiązania zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy pomoc na każdym etapie prac, począwszy od przygotowania założeń funkcjonalnych i nawigacyjnych przez projektowanie graficzne, skończywszy na pracach programistycznych.

W dobie intensywnego rozwoju branży internetowej, staramy się maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Utrzymujemy stały kontakt z klientami on-line, co pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów oraz aktywne śledzenie postępów w realizacji projektu.

Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywania informacji i danych.
SSL to protokół wykorzystywany do szyfrowania transmisji danych w internecie.
Stosuje się go przede wszystkim w celach ochrony przetwarzanych i przechowywanych informacji na serwerze takich jak dane osobowe Twoich Klientów. Siła szyfrowania transmisji uniemożliwia "podsłuchanie" danych, dzięki czemu są one praktycznie bezużyteczne dla potencjalnego włamywacza. Certyfikat pełni również rolę autoryzacyjną, natomiast jego klasa stanowi m.in. o tym jak jest on akceptowany przez przeglądarki internetowe, w tym także coraz popularniejsze urządzenia mobilne.

 
Projektowanie stron, portali i serwisów internetowych

Posiadanie strony internetowej jeszcze kilka lat temu było prestiżem, na który pozwolić sobie mogły tylko niektóre firmy. Dziś, w dobie XXI wieku, internet stał się najprężniej rozwijającym się medium reklamy i informacji, gdzie Państwa oferta może być dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, zawsze wtedy gdy życzy sobie tego Wasz klient. Internet to szansa dla małych i średnich firm aby konkurować z wielkimi koncernami na tych samych zasadach finansowych.

Więcej…
 
Copywriting

Na początku było słowo, a później był chaos.
Copywriting jest to pisanie tekstów oraz sloganów reklamowych. W naszym języku funkcjonuje niezliczona ilość słów, ich mnogość pozwala opisywać rzeczywistość w sposób obrazowy i precyzyjny. Korzystanie z tak bogatych zasobów pozwala nam pisać teksty oryginalne a przede wszystkim rzeczowe.

Więcej…
 
Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe, to wyspecjalizowane oprogramowanie wzbogacające funkcjonalność i atrakcyjność serwisu www.

Naszym klientom oferujemy stworzenie aplikacji dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb, która umożliwi większe wykorzystanie potencjału Internetu.

Więcej…
 
Systemy zarządzania treścią

Intuicyjny panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie treścią przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy.

System zarządzania treścią ( ang. Content Management System - w skrócie CMS ), jest to oprogramowanie pozwalające na edycję własnej strony www bez jakiejkolwiek znajomości znaczników HTML.

Więcej…
 
Technologia Flash

Flash jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i najszerzej rozpowszechnionych technologii w internecie. Technologia ta znajduje swoje zastosowanie zarówno w tworzeniu prostych banerów reklamowych, formularzach i w dużej mierze do budowy w pełni interaktywnych witryn internetowych. Strony te wyróżniają się wizualnie, przyciągają odbiorcę i łatwo zapadają w pamięć.
Technologia Flash przeznaczona jest dla stron, których zadaniem jest wywarcie wrażenia na odbiorcach i które nie zawierają dużej ilości tekstu.

Więcej…
 
Doradztwo w zakresie strategii - internetowych kampanii reklamowych

Strategia marketingowa jest elementem ogólnej strategii działania przedsiębiorstwa i stanowi wyraz jego misji w zachowaniach na rynku. Definiowana jako zbiór celów, rodzajów polityki czy zasad nadających kierunek działaniom marketingowym. Strategia jest reakcją przedsiębiorstwa na zadania stawiane przed przedsiębiorstwem w sferze jego działalności, powstaje w wyniku odpowiedzi na stawiane sobie cele i metody prowadzące do ich osiągnięcia.

Więcej…
 
Identyfikacja wizualna

Podstawą każdej marki czy produktu jest dobrze postrzegana, przez klientów, identyfikacja wizualna.
Identyfikacja wizualna (ang. corporate identity) stanowi całość symboliki stosowanej w firmie, która ma na celu uzyskanie czytelnej i spójnej identyfikacji firmy na rynku oraz odróżnienie jej od konkurencji.
Jest to wszystko to po czym można rozpoznać firmę na zewnątrz.

Więcej…
 
Pozycjonowanie stron internetowych

Twoja strona nie jest często odwiedzana? Nie znajdujesz odpowiedniej liczby klientów?
Czas pomyśleć o wypozycjonowaniu swojej strony.
Pozycjonowanie stron i SEO ? ang. Search Engine Optimization (Optymalizacja strony internetowej względem silników wyszukiwarek).
Najkrócej mówiąc pozycjonowanie jest to promocja firmy i jej produktów w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych.

Więcej…
 
Programy lojalnosciowe

Programy lojalnościowe (ang. CRM Customer Relationship Management - zarządzanie relacjami z Klientem),
jest to aplikacja lub zestaw aplikacji opartych o systemy bazodanowe, która pozwala na zarządzanie relacjami pomiędzy firmą a klientami.
CRM to filozofia stosowana przez firmę w ramach obsługi klientów, natomiast system CRM jest narzędziem wspomagającym ten proces.

Więcej…
 
Prezentacje multimedialne on-line i na nośnikach danych

Prezentacje multimedialne tworzone w sposób interaktywny są doskonałym narzędziem reklamowym. W prezentacjach multimedialnych można swobodnie połączyć najnowsze technologie wizualne: flash, animacje dwu- i trój - wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjna nawigacja. Wyświetlanie treści w tak wszechstronny sposób ma dużą siłę oddziaływania, angażuje odbiorcę, pozwala na długo utrzymać uwagę i wzbudza ciekawość.

Więcej…
 
Design - projekty graficzne i produkcja materiałów reklamowych

Poje?cie grafiki komputerowej odnosi sie? do wielu zastosowan? technologii informacyjnej, jak np.: projektowanie witryn internetowych, prezentacji multimedialnych, reklam lub ilustracji. Obrazy graficzne moga? byc? tworzone od podstaw, moga? też byc? wynikiem obro?bki zeskanowanych zdje?c? i rysunko?w. Swój dynamiczny rozwój grafika cyfrowa zawdzięcza powstaniu i popularyzacji internetu. Jest powszechnie stosowanym narzędziem w nauce, technice i rozrywce.

Więcej…
 
Hosting

Hosting, czyli przestrzeń wirtualna, na której można utrzymywać stronę, pocztę oraz dane firmowe.
Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę firm w Internecie. Jest to związane także z udostępnianiem przestrzeni oraz transferu danych
na stronę internetową. Oferujemy konta dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta wraz z profesjonalną pomocą techniczną.
Pomagamy w przeniesieniu już istniejącej strony, lub uruchomieniu zupełnie nowej. Wszystko to za darmo.

Więcej…
 
Projektowanie i zarządzanie bazami danych

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia i zarządzania bazami danych i rozwiązań informatycznych. Na bazach danych oparte jest działanie aplikacji internetowych prezentujących duże ilości informacji. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania pod przeglądarkę internetową współpracującego z bazami danych, dzięki niemu możliwy jest dostęp do programu firmy przez internet z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i poufności.

Więcej…
 
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa, to przede wszystkim zdjęcia najwyższej jakości, profesjonalny warsztat i doświadczenie. Fotografia reklamowa sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku produktu, firmy wzmacnia również efekt działania oferty handlowej. Oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych dla firm i osób indywidualnych na terenie całego kraju (i zagranicą).
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ludzi i przyrody, w każdych warunkach oświetleniowych i w trudnych sytuacjach.

Więcej…
 
Postprodukcja i retusz zdjęć

Bez doskonalej obróbki graficznej nie może obejść się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja zdjęciowa. To dzięki niej zdjęcie zyskuje ostateczny klimat, często nieosiągalny podczas sesji fotograficznej. Nie wszystko można idealnie przygotować podczas sesji, fotografowana inwestycja często jest nie skończona, kiedy potrzeba wrzucić zdjęcia na stronę. Dzięki postprodukcji zmieniamy pogodę, siejemy trawę, wieszamy banery, czyścimy samochody, sprzątamy teren, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Więcej…
 
Help desk

Zespół naszych specjalistów bierze udział w tworzeniu projektów od samego początku,  wspiera swoja radą i pomocą przy planowaniu funkcjonalności serwisu.
Po udostępnieniu wersji demo strony, konsultanci organizują i przeprowadzają szkolenie z zasad i mechanizmów działania serwisu internetowego. Szkolenie obejmuje zagadnienia z zakresu Systemu Zarządzania Treścią CMS, zasad wprowadzania tekstu, obrazów i plików do serwisu.

Więcej…
 
Szkolenia

Szkolenie to wszelkie formy doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia są to zajęcia mające na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadamy w swojej ofercie szkolenia z zakresu:

Więcej…
 
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa, to przede wszystkim zdjęcia najwyższej jakości, profesjonalny warsztat i doświadczenie. Fotografia reklamowa sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku produktu, firmy wzmacnia również efekt działania oferty handlowej. Oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych dla firm i osób indywidualnych na terenie całego kraju (i zagranicą).
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ludzi i przyrody, w każdych warunkach oświetleniowych i w trudnych sytuacjach.

Więcej…
 
Postprodukcja i retusz zdjęć

Bez doskonalej obróbki graficznej nie może obejść się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja zdjęciowa. To dzięki niej zdjęcie zyskuje ostateczny klimat, często nieosiągalny podczas sesji fotograficznej. Nie wszystko można idealnie przygotować podczas sesji, fotografowana inwestycja często jest nie skończona, kiedy potrzeba wrzucić zdjęcia na stronę. Dzięki postprodukcji zmieniamy pogodę, siejemy trawę, wieszamy banery, czyścimy samochody, sprzątamy teren, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Więcej…